Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Kalkan Villaları ( www.kalkanvillalari.com ) Bir K.G.B. İNŞAAT TURİZM TİC. LTD. ŞTİ. Kuruluşudur.


    http://www.kalkanvillalari.com, adresini ziyaret eden kişi bilgilerini, ziyaretçilerine daha iyi ve alternatif hizmet sunmak, müşteri portföyü oluşturmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak için kullanabilir.

 

    http://www.kalkanvillalari.com,web sitesini ziyaret eden ziyaretçilerin bilgilerini sadece kendi bünyesindeki firmalarla paylaşır. Diğer 3.şahıs ve/veya kurum/kuruluşlara müşterinin önceden teyidini almadan veya yasal bir zorunluluk olmadan açıklamaz.


    http://www.kalkanvillalari.com, tabi olduğu düzenleyici kurumlar veya yasama ve yürütme organları ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, bu bilgileri sadece yasaların verdiği yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

    Sisteme girdiğiniz bilgilere sadece http://www.kalkanvillalari.com ulaşabilir. Sistemdeki diğer kullanıcıların sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi kesinlikle mümkün değildir. http://www.kalkanvillalari.com daha iyi hizmet sunmak için ödeme durumunda kullanılacak bazı gerekli bilgilere ihtiyaç duyar:

İsminiz Soyisminiz
Adresiniz
Telefon Numaranız
Mail Adresiniz
Doğum Tarihi