Villa Charm

Ocak
4000
1 - 30 Arası
Haftalık
2020
Şubat
4000
1 - 31 Arası
Haftalık
2020
Mart
4000
1 - 31 Arası
Haftalık
2020
Nisan
4000
1 - 31 Arası
Haftalık
2020
Mayıs
9000
4000
1 - 22 Arası
Haftalık
2020
Haziran
6503
1 - 31 Arası
Haftalık
2020
Temmuz
9000
1 - 31 Arası
Haftalık
2020
Ağustos
9000
1 - 31 Arası
Haftalık
2020
Eylül
9000
4000
16 - 30 Arası
Haftalık
2020
Ekim
4000
1 - 31 Arası
Haftalık
2020

Kiralık Villa Charm, Kalkan'ın Kördere mevkiinde mükemmel deniz manzarasıyla ve doğa ile iç içe konumuyla sizleri bekliyor.

-8 kişi kapasiteli kiralık villamızın 4 yatak odası vardır.

-Kiralık Villa Charm, ihtiyacınız olabilecek mutfak araç gereçlerine sahiptir. Açık plan mutfaklı, modern, kullanışlı ve rahat edebileceğiniz geniş bir salona sahiptir.

-Kiralık Villa Charm, özel yüzme havuzlu olup, arkadaş grupları veya çekirdek aileler için idealdir.

-Kiralık villamıza ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00’dır. Kiralık villadan son gün çıkış saati sabah saat 11:00’dır. Bu saatler arasında kiralık villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Kiralık villaya erken saatlerde giriş yapmak istemeniz durumunda tarafımızdan teyit almanız gerektiğini belirtmek isteriz. Kiralık villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli müşterilerimizden rica ediyoruz.

-Doğa içerisinde konumlanmış kiralık villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Kalkan bölgesinde yer alan kiralık villalara nazaran, böcek vs çıkma ihtimali daha fazladır. Bu not sadece şu an incelemekte olduğunuz kiralık villa için değil, doğa içerisinde konumlanan tüm kiralık villalarımız için geçerli olmakta ve tüm kiralık villalarımızın ilan sayfasında dip not olarak belirtilmektedir.

1.Yatak Odası: 2 adet tek kişilik yatak, klima, komodin, makyaj masası, elbise dolabı bulunmaktadır. Banyo ve tuvalet ortak kullanımdır.

2.Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak, klima, komodin, makyaj masası, elbise dolabı, banyo-tuvalet bulunmaktadır. Havuz terasına çıkış mevcuttur.

3.Yatak Odası: 1 adet çift kişilik yatak, klima, komodin, makyaj masası, elbise dolabı, balkon, banyo-tuvalet bulunmaktadır.

4.Yatak Odası: 2 adet tek kişilik yatak, klima, komodin, makyaj masası, elbise dolabı, balkon, banyo-tuvalet bulunmaktadır.

Modern açık plan mutfak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, mikrodalga fırın, set üstü ocak, tost makinesi, elektrikli su ısıtıcısı, yemek takımı, çatal bıçak seti, tavalar, tencereler ve bardaklar bulunmaktadır.

Kiralık Villa Charm maksimum 8 kişi kapasitelidir. Kapasite aşılması durumunda günlük kişi başı 150 TL talep edilmektedir.

Kiralık Villa Charm'ın salonunda, oturma grubu, klima, sehpa, TV, uydu alıcı, kablosuz modem bulunmaktadır. Ayrıca havuz terasına çıkış da bulunmaktadır.

Kiralık Villa Charm içinde ve havuz başı teraslarda internet bulunmaktadır.

Tüm yatak odalarında ve salonlarda klima bulunmaktadır.

Kiralık Villa Angelika ve diğer kiralık villalarımız misafirlerimize tüm temizlikleri ve bakımları yapılmış bir şekilde teslim edilir. Ekstra temizlik talep edilmesi durumunda veya yeni temiz yastık kılıfı, çarşaf vb. temin etmek isterseniz bunlar için, kiralık villanın kapasitesine göre ekstra ücret talep edilmektedir.

Kiralık Villa Charm Havuz Ebatları

-Uzunluk: 8 metre
- En : 5 metre
- Derinlik : 1.60 metre

Çocuk Havuzu:
Uzunluk: 4M
Genişlik: 2M
Derinlik : 50CM

Kiralık Villa Charm bahçe içerisinde şezlonglar, şemsiyeler, barbekü, masa ve sandalyeler bulunmaktadır.

Elektrik, su, gaz vb. ücretleri fiyatlara dahildir. Temiz yeni havlu, çarşaf, yastık kılıfı, tatil ve sağlık vb. sigortaları ile uçak bileti fiyatlara dahil değildir. Kiralık villayı kiralayan misafir, www.kalkanvillalari.com web sayfasındaki Kiralama Şartları'nı kabul etmiş sayılır.

500 TL veya bu ücrete eş değerde Euro, İngiliz Sterlini ve Amerikan Doları herhangi bir hasar, kayıp için villaya giriş anında kapora olarak alınmaktadır. Herhangi bir durum meydana gelmediyse kiralık villadan çıkış yapıldığı zaman tekrar size geri teslim edilir.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı